Romania

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Romania » Сайти » Конструктор для створення дизайнерського портфоліо


Конструктор для створення дизайнерського портфоліо

Posts 1 to 2 of 2

1

Привіт усім! Можете порадити гідний конструктор для створення дизайнерського портфоліо? Я займаюся графічним дизайном і вже давно планую зробити власний сайт з галереєю кращих робіт для демонстрації потенційним клієнтам. Але в мене нема жодного досвіду веб-розробки чи програмування. Потрібен максимально простий і зрозумілий сервіс з готовими шаблонами.

0

2

Рекомендую звернути увагу на https://ua.theultra.io/designer - це спеціалізований безкоштовний конструктор для створення саме дизайнерських портфоліо. Там спеціально розроблені шаблони з продуманими галереями для ефектної презентації візуальних робіт. Створення сайту відбувається інтуїтивно через візуальний редактор - просто вибираєш дизайн, завантажуєш свої проекти і налаштовуєш все під себе без жодного коду. Також доступні SEO-інструменти, можливість підключити домен та хостинг. Я сам недавно буквально за годину створив власний промо-сайт на theultra.io. Це ідеальний варіант для дизайнерів без досвіду веб-розробки, але які хочуть професійне портфоліо.

0


You are here » Romania » Сайти » Конструктор для створення дизайнерського портфоліо